-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Скасування закупівлі
Продукція для чищення
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-000154-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
36 471.55
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
21
год
35
хв
08
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9a1bfb253eb0458cbc6448264f16ed79
Внутрішній номер закупівлі:
30259070
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-000154-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23399393
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛ. ГРОМАДЯНСЬКА, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дмитро Козаченко +380985097800, +380501752800, +380734807400 kozachenko_d@energy.mk.ua http://www.energy.mk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
36 471.55 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.09.2026 08:23 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2026 08:23 - 18.09.2026 08:00
Період оскарження:
02.09.2026 08:23 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:02
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
efc43c19838b47cea30f16231957db6c
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень: замість закупівлі без використання електронної системи було обрано процедуру закупівлі відкриті торги з особливостями. Відповідно до річного плану закупівель АТ «Миколаївобленерго» на 2026 рік Замовник має змогу провести закупівлю без використання електронної системи.
Період оскарження:
02.09.2026 09:22 - 13.09.2026 00:00
Дата опублікування:
02.09.2026 09:22
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴36 471.55 Продукція для чищення