-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукція для чищення
Оголошено тендер
43 765.86
UAH
Номер:
f68ba18c07cc420a97d6c157562158a9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-02-000203-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23399393
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛ. ГРОМАДЯНСЬКА, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23399393
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛ. ГРОМАДЯНСЬКА, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
43 765.86 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Продукція для чищення
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищення
Дата опублікування:
02.09.2026 08:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума43 765.86 UAH