• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 17.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 17.09.26 00:00)

6 731 920.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
14
год
30
хв
12
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 61e92b051b2045729c67378f99fb91f9
Внутрішній номер закупівлі: 30258790
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-011991-a   
Замовник: Середня загальноосвітня школа №32
Контактна особа: Ткачук Анастасія 380968085791 nastkachuk08@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 6 731 920.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 22:47 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 22:47 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження: 01.09.2026 22:47 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 13:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴6 731 920.00 «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень