-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Оголошено тендер
6 731 920.00
UAH
Номер:
efa153ea84ff4b8b97cb0c527e20d274
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-015084-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Середня загальноосвітня школа №32
×
-
Код ЄДРПОУ:
20834306
-
Адреса:
79031, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ Я.ГАШЕКА, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Середня загальноосвітня школа №32
×
-
Код ЄДРПОУ:
20834306
-
Адреса:
79031, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ Я.ГАШЕКА, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 731 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Примітки:
Для забезпечення безоплатним харчуванням учнів початкових класів та учнів 5-11 класів з 01 вересня 2026 року
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
01.09.2026 22:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСихівський
Сума2 019 576.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяСихівський
Сума4 712 344.00 UAH