• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

З’єднувальні деталі для трубопроводів

Завершена

29 119.50 UAH з ПДВ
Номер: c5de77d29f7f43628bda0f2baff6968c
Внутрішній номер закупівлі: 30258758
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-011963-a   
Замовник: КП ВУВКГ
Контактна особа: Фадєєва Ольга Леонідівна 380675034104 fadieieva.helga@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. 08 липня 2026 року. Електронною системою автоматично відмінено Відкриті торги з особливостями № UA-2026-06-30-004354-a через відсутність пропозицій
Очікувана вартість: 29 119.50 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Коліно P3
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Муфта
Код ДК 021:2015: 44167100-9 Муфти
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Муфта 40*1 1/4
Код ДК 021:2015: 44167100-9 Муфти
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Фітінг сталевий
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Трійник компресійний редукційний
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Футорка 40*32
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Кут нікель
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Фітінг сталевий
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Ніпель редукційний
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Згін американка прямий
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Кут 90
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Муфта 3Р 63*2М
Код ДК 021:2015: 44167100-9 Муфти
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Муфта BР 63*2F
Код ДК 021:2015: 44167100-9 Муфти
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Муфта редукційна ВВ 63*50
Код ДК 021:2015: 44167100-9 Муфти
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Адаптер універсальний чавуний фланцевий М101
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Рукав 2-75-5
Код ДК 021:2015: 44165300-7 Рукави
Кількість 10 метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Муфта 32
Код ДК 021:2015: 44167100-9 Муфти
Кількість 11 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Коліно 32/90
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 5 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Трійник перехідний 32/25/32
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Труба 32
Код ДК 021:2015: 44163100-1 Труби
Кількість 6 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Шланг харчовий 9
Код ДК 021:2015: 44165100-5 Шланги
Кількість 5 погонний метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Шланг харчовий 16
Код ДК 021:2015: 44165100-5 Шланги
Кількість 1 погонний метр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Перехід 32*25
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Трійник 32*32*32
Код ДК 021:2015: 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СПЕЦ КЛІМАТ УКРАЇНА"
Ціна пропозиції 29 119.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 22:29
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: acb9fb39b51e47adbf92556e8fb1a6c7
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-011963-a-a1
Постачальник: ТОВ "СПЕЦ КЛІМАТ УКРАЇНА"
Номер договору: 08/31-02/2026
Сума договору: 29 119.50 UAH з ПДВ
Сума договору: 24 266.25 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Коліно P3: 21.00000 UAH без ПДВ
Муфта: 27.00000 UAH без ПДВ
Муфта 40*1 1/4: 165.00000 UAH без ПДВ
Фітінг сталевий: 18.00000 UAH без ПДВ
Трійник компресійний редукційний: 436.50000 UAH без ПДВ
Футорка 40*32: 126.00000 UAH без ПДВ
Кут нікель: 93.00000 UAH без ПДВ
Фітінг сталевий: 12.00000 UAH без ПДВ
Ніпель редукційний: 393.00000 UAH без ПДВ
Згін американка прямий: 501.00000 UAH без ПДВ
Кут 90: 60.00000 UAH без ПДВ
Муфта 3Р 63*2М: 573.00000 UAH без ПДВ
Муфта BР 63*2F: 438.00000 UAH без ПДВ
Муфта редукційна ВВ 63*50: 49.50000 UAH без ПДВ
Адаптер універсальний чавуний фланцевий М101: 2 874.00000 UAH без ПДВ
Рукав 2-75-5: 1 506.00000 UAH без ПДВ
Муфта 32: 12.00000 UAH без ПДВ
Коліно 32/90: 26.40000 UAH без ПДВ
Трійник перехідний 32/25/32: 25.50000 UAH без ПДВ
Труба 32: 720.00000 UAH без ПДВ
Шланг харчовий 9: 75.00000 UAH без ПДВ
Шланг харчовий 16: 117.00000 UAH без ПДВ
Перехід 32*25: 15.00000 UAH без ПДВ
Трійник 32*32*32: 36.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
СПЕЦ КЛІМАТ УКРАЇНА ТОВ дог.№ 08-31-02-2026 від 31.08.2026 р...