-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
З’єднувальні деталі для трубопроводів
Оголошено тендер
29 119.50
UAH
Номер:
3061689a6ca241428a917638f00d5c99
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-015022-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КП ВУВКГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24388032
-
Адреса:
39803, Україна, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП ВУВКГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24388032
-
Адреса:
39803, Україна, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
29 119.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
З’єднувальні деталі для трубопроводів
Примітки:
Зміни до річного плану закупівель на 2026 рік. Застосування виключення відповідно до пп. 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178; 08 липня 2026 року. Електронною системою автоматично відмінено Відкриті торги з особливостями № UA-2026-06-30-004354-a через відсутність пропозицій
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування:
01.09.2026 22:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума29 119.50 UAH