-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів та учнів пільгових категорій
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011788-a
Завершена
1 736 370.00
UAH без ПДВ
Номер:
ac2f241c9aec46b1be25c627a30159fc
Внутрішній номер закупівлі:
30258583
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011788-a
Замовник:
ЛІЦЕЙ №21 імені Євгена Коновальця Івано-Франківської Міської Ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20559100
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА САХАРОВА, будинок 36А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Хлабата +380988354116 hlabatatetana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником/
Так як рішення Івано-Франківської міської ради про встановлення граничних вартостей харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту у закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності Івано-Франківської міської ради, було прийнято 27 серпня 2026 року, це унеможливлює вчасне проведення та дотримання термінів проведення, що визначені Особливостям та Законом, відкритих торгів по закупівлі послуг з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Ліцею № 22 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) на вересень-грудень 2026 року (далі - Послуга) та унеможливлює надання Послуги з 01 вересня 2026 року.
Тому, для забезпечення та організації вчасного та якісного надання послуг з одноразомвого гарячого харчування учнів 1-11 класів Ліцею № 22 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) з 01 вересня 2026 року по 25 вересня 2026 року (період, який необхідний для проведення відкритих торгів на закупівлю послуг з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів Ліцею № 22 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) до кінця грудня 2026 року включно), враховуючи основні умови застосування нагальної потреби: непередбачуваність - до 27.08.2026р. не було встановлено граничних вартостей харчування, що не дозволяло скласти технічне завдання; брак часу - не достатньо часу для проведення відкритих торгів, щоб розпочати надання послуг з організації гарячого харчування учнів з 02 вересня 2026 року та документальне підтвердження - рішення 64 сесії Івано-Франківської міської ради від 27.08.2026 р № 178-64 «Про встановлення вартості харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту у закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності Івано-Франківської міської ради», враховуючи, що навчальний процес та обов`язок забезпечення дітей харчуванням розпочинається з 01.09.2026 року, враховуючи те, що дотримання строків для проведення відкритих торгів (які становлять не менше 15-20 днів) є об`єктивно неможливим, оскільки це призведе до зриву організації харчування та порушення ст.56 ЗУ «Про освіту»; виникає нагальні потреба у здійснення даної Закупівлі
Очікувана вартість:
1 736 370.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів та учнів пільгових категорій
Кількість
18 день
Період постачання
02.09.2026 - 25.09.2026
Місце постачання
76014, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, , ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА САХАРОВА, будинок 36А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ГАВРИЛІВ ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2411601821
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський р-н місто Івано-Франківськ б.Північний будинок 9 квартира 89
Ціна пропозиції
1 736 370.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 21:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b14abe3fe3224a36b4913d6d2b0ab7c5
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-011788-a-a1
Постачальник:
ГАВРИЛІВ ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2411601821
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківський р-н місто Івано-Франківськ б.Північний будинок 9 квартира 89
Номер договору:
25
Сума договору:
1 736 370.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 21:05
Статус:
Підписаний