-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів та учнів пільгових категорій
Оголошено тендер
1 736 370.00
UAH
Номер:
0b2001b903b04b988cde97fdf808d748
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-014482-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ЛІЦЕЙ №21 імені Євгена Коновальця Івано-Франківської Міської Ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20559100
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА САХАРОВА, будинок 36А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЛІЦЕЙ №21 імені Євгена Коновальця Івано-Франківської Міської Ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20559100
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА САХАРОВА, будинок 36А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 736 370.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів та учнів пільгових категорій
Примітки:
Закупівля здійснюється як виняток на підставі підпункту 4 пункту 13 Особливостей, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178, а саме: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Закупівля здійснюється на вересень 2026 року.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
01.09.2026 19:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківська
Сума1 220 580.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківська
Сума515 790.00 UAH