-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
техніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Пневматична сівалка точного висіву
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011696-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 20:44)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 20:44)
1 196 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
26
хв
13
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
84c905805a6c49dd8573a84e3bbe376d
Внутрішній номер закупівлі:
30258490
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011696-a
Замовник:
ФЕДОРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02543822
-
Адреса:
70627, Україна, Запорізька область, Пологівський район село Федорівка, вул. Миколи Корфа, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бутенко Юлія Олександрівна +380892500092 dnz@licey58.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
16130000-5 Сівалки, саджалки та машини для пересаджуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 196 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 20:43 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 20:43 - 17.09.2026 20:44
Період оскарження:
01.09.2026 20:43 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 15:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 196 666.67 техніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Пневматична сівалка точного висіву