-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
техніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Пневматична сівалка точного висіву
Оголошено тендер
1 196 666.67
UAH
Номер:
94258e41f07b431fa758c92fdff4770e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-014726-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФЕДОРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02543822
-
Адреса:
70627, Україна, Запорізька область, Пологівський район село Федорівка, вул. Миколи Корфа, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ФЕДОРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02543822
-
Адреса:
70627, Україна, Запорізька область, Пологівський район село Федорівка, вул. Миколи Корфа, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 196 666.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
техніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору Пневматична сівалка точного висіву
Примітки:
Закупівля здійснюється в рамках інструменту Ukraine Facility
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
16130000-5 Сівалки, саджалки та машини для пересаджування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
01.09.2026 20:26
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
закупівля товару проводиться за програмою фінансової підтримки України від Європейського Союзу на 2024-2027 роки - Ukraine Facility
-
Дата публікації:
01.09.2026 20:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗакупівля здійснюється в рамках інструменту Ukraine Facility
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1222 - Виконання заходів щодо реалізації публічного інвестиційного проекту на модернізацію майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору за рахунок субвенції з
державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяФедорівка
Сума1 196 666.67 UAH