-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (насіння ріпаку; насіння очеретянки канарської; насіння соняшника; насіння сурипиці)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011692-a
Завершена
175 480.44
UAH без ПДВ
Номер:
805b77ee52664dec8e637b4b65296a8b
Внутрішній номер закупівлі:
30258487
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011692-a
Замовник:
Комунальна установа Миколаївський зоопарк
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219760
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, площа Миколи Леонтовича, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрусяк Вадим Григорович +380675190685 zoo.sekretar@i.ua http://zoo.nikolaev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
175 480.44 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Насіння очеретянки канарської
Кількість
419.812 кілограм
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
насіння рапсу
Кількість
0.214 кілограм
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
насіння соняшника
Кількість
3546.638 кілограм
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
насіння супериці
Кількість
0.214 кілограм
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЯГОТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34993094
-
Контактна особа:
Бриндзя Людміла 0973735729
-
Адреса:
Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Спаська, 75А/1, оф. 106К
Ціна пропозиції
175 480.44 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 20:44
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
295c533417dc4d8ba0bae74d9ca0098d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-011692-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЯГОТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34993094
-
Адреса:
Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Спаська, 75А/1, оф. 106К
Номер договору:
392
Сума договору:
175 480.44 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Насіння очеретянки канарської: 80.00000 UAH без ПДВ
насіння рапсу: 20.00000 UAH без ПДВ
насіння соняшника: 40.00000 UAH без ПДВ
насіння супериці: 120.00000 UAH без ПДВ
насіння рапсу: 20.00000 UAH без ПДВ
насіння соняшника: 40.00000 UAH без ПДВ
насіння супериці: 120.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний