-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (насіння ріпаку; насіння очеретянки канарської; насіння соняшника; насіння сурипиці)
Оголошено тендер
175 480.44
UAH
Номер:
47209f58c5144e159b6ca13008e00c6d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-016062-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальна установа Миколаївський зоопарк
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219760
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, площа Миколи Леонтовича, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна установа Миколаївський зоопарк
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219760
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, площа Миколи Леонтовича, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
175 480.44 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва (насіння ріпаку; насіння очеретянки канарської; насіння соняшника; насіння сурипиці)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
Дата опублікування:
31.08.2026 22:41
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Для здійснення закупівлі товару насіння ріпаку; насіння очеретянки канарської; насіння соняшника; насіння сурипиці згідно коду 03110000-5 - Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 уповноваженою особою було оголошено відкриті торги з особливостями відповідно до ідентифікатору закупівлі UA-2026-08-22-000095-a. На участь у торгах не було подано жодної тендерної пропозиції, у зв’язку з чим електронної системою закупівель відкриті торги були відмінено автоматично. Підтвердженням цьому є Звіт про результати проведення процедури закупівлі (додаток до Обґрунтуванню). У Замовника залишилась потреба у закупівлі товару насіння ріпаку; насіння очеретянки канарської; насіння соняшника; насіння сурипиці згідно коду 03110000-5 - Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015. замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 6 пункту 13 Особливостей
-
Дата публікації:
31.08.2026 22:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Насіння очеретянки канарської
Кількість
419.812 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
насіння рапсу
Кількість
0.214 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
насіння соняшника
Кількість
3546.638 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
насіння супериці
Кількість
0.214 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума175 480.44 UAH