-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011563-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
96 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
14
год
15
хв
10
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6293350623324b5f811b9795f6e49d50
Внутрішній номер закупівлі:
30258369
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011563-a
Замовник:
ДП "Держреєстри України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32383020
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Януша Корчака, 9/12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дар’я Гурковська +380969204279 d.gurkovska@dru.com.ua http://dru.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30213100-6 Портативні комп’ютериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
96 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 19:40 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 19:40 - 17.09.2026 12:00
Період оскарження:
01.09.2026 19:40 - 14.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴96 000.00 Ноутбук