-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук
Оголошено тендер
120 000.00
UAH
Номер:
28d49ceac72548e2aa4e1a1b86f6af81
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005333-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "Держреєстри України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32383020
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Януша Корчака, 9/12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Держреєстри України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32383020
-
Адреса:
03190, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Януша Корчака, 9/12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбук
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30213100-6 Портативні комп’ютери
Дата опублікування:
31.08.2026 12:18
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
У зв'язку зі збільшенням обсягів робіт, для забезпечення можливості безперебійності та енергозалежності в умовах військового стану, у Замовника виникла необхідність у закупівлі портативного комп'ютеру для штату. З метою дотримання вимог законодавства у сфері публічних закупівель уповноваженою особою прийнято рішення про проведення процедури відкритих торгів.
-
Дата публікації:
31.08.2026 12:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук Apple MacBook Pro 14" M5 16/1TB (MDE54) Silver
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума120 000.00 UAH