-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревообробний верстат, код ДК 021:2015: 42640000-4 Верстати для обробки твердих матеріалів, окрім металів
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011546-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
741 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
14
хв
50
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2370fe4f5f3d4747a227b7b9eebf5c32
Внутрішній номер закупівлі:
30258353
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011546-a
Замовник:
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний технологічний коледж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02544388
-
Адреса:
01013, Україна, м. Київ, вул. Деревообробна, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коваленко Леся Аркадіївна 380664336695 kvpud.buh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42640000-4 Верстати для обробки твердих матеріалів, окрім металівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
741 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 19:39 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 19:39 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 19:39 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 14:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴741 500.00 Деревообробний верстат, код ДК 021:2015: 42640000-4 Верстати для обробки твердих матеріалів, окрім металів