-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревообробний верстат, код ДК 021:2015: 42640000-4 Верстати для обробки твердих матеріалів, окрім металів
Оголошено тендер
889 800.00
UAH
Номер:
4a8ea6b191c14a818ca3cce494b0752c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015367-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний технологічний коледж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02544388
-
Адреса:
01013, Україна, м. Київ, вул. Деревообробна, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний технологічний коледж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02544388
-
Адреса:
01013, Україна, м. Київ, вул. Деревообробна, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
889 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревообробний верстат, код ДК 021:2015: 42640000-4 Верстати для обробки твердих матеріалів, окрім металів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42640000-4 Верстати для обробки твердих матеріалів, окрім металів
Дата опублікування:
31.08.2026 19:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума889 800.00 UAH