-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гібридна система резервного елктроживлення (сонячна електростанція з системою накопичення електричної енергії) з монтажем та пусконалагоджувальними роботами
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011535-a
Інвертор Deye 15кВт, акумулятор Deye16 кВт, фотомодулі ЕNTER ENERGY 620 Вт
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 17.09.26 00:00)
625 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
14
год
30
хв
08
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
099411d3ec36436aba7639494f7459fa
Внутрішній номер закупівлі:
30258340
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011535-a
Замовник:
Комунальний заклад "Березківський мистецький ліцей" Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26108433
-
Адреса:
55114, Україна, Миколаївська область, Кривоозерський район, c. Берізки, вул. Ковальського,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альбіна Новіцька +380513324614 bsinternat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
625 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 19:29 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 19:29 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 19:29 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 11:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴625 000.00 Гібридна система резервного електроживлення (сонячна електростанція з системою накопичення електричної енергії) з монтажем та пусконалагоджувальними роботами код ДК 021:2015 – 09330000-1 Сонячна енергія