-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гібридна система резервного елктроживлення (сонячна електростанція з системою накопичення електричної енергії) з монтажем та пусконалагоджувальними роботами
Оголошено тендер
750 000.00
UAH
Номер:
a36a811d03854c13a95751323e9498ce
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-014402-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Березківський мистецький ліцей" Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26108433
-
Адреса:
55114, Україна, Миколаївська область, Кривоозерський район, c. Берізки, вул. Ковальського,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Березківський мистецький ліцей" Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26108433
-
Адреса:
55114, Україна, Миколаївська область, Кривоозерський район, c. Берізки, вул. Ковальського,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
750 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гібридна система резервного елктроживлення (сонячна електростанція з системою накопичення електричної енергії) з монтажем та пусконалагоджувальними роботами
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергія
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
01.09.2026 18:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1292 - Реалізація заходів за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом державного бюджету)
Адміністративно-територіальна класифікаціяБерізки
Сума675 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1291 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок залишку коштів за освітньою субвенцією на кінець бюджетного періоду, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у попередніх бюджетних періодах (за спеціальним фондом
державного бюджету)
Адміністративно-територіальна класифікаціяБерізки
Сума75 000.00 UAH