-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Вантажні автомобілі спеціалізовані (з гідробортом)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011470-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
120 310 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
12
год
54
хв
40
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
13aeb59809454896b08aced9e99c2fa4
Внутрішній номер закупівлі:
30258271
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011470-a
Замовник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Герман Полішко +380969389161 german.polishko@ukr.net https://uz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
120 310 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 19:03 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 19:03 - 17.09.2026 09:00
Період оскарження:
01.09.2026 19:03 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 15:38
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴90 232 500.00 Вантажні автомобілі спеціалізовані (з гідробортом)
- Лот №2 ₴30 077 500.00 Вантажні автомобілі спеціалізовані (з гідробортом)