• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вантажні автомобілі спеціалізовані (з гідробортом)

Оголошено тендер

144 372 000.00 UAH
Номер: a906b06fc86c4358b0a0956a47c8e292
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-014457-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Замовник: Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Очікувана вартість: 144 372 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вантажні автомобілі спеціалізовані (з гідробортом)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 01.09.2026 18:54

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Вантажні автомобілі спеціалізовані (з гідробортом)
Код ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Кількість 20 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума144 372 000.00 UAH