-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Навіс тіньовий з підлогою та лавками з урахуванням витрат на доставку та встановлення
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011458-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
779 521.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
10
хв
55
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
03e5322faa8142b2a9a7f610775f793b
Внутрішній номер закупівлі:
30258262
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011458-a
Замовник:
Заклад дошкільної освіти ( ясла-садок ) комбінованого типу № 56 "ПАРОСТОК НАДІЇ" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
45264204
-
Адреса:
60310, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н, село Чорнівка, вул.Федьковича будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Данііл Стрекачов +380676120295 zdo56zakupivli@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
779 521.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 18:59 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 18:59 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 18:59 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 11:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴779 521.00 Навіс тіньовий з підлогою та лавками з урахуванням витрат на доставку та встановлення