• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Навіс тіньовий з підлогою та лавками з урахуванням витрат на доставку та встановлення

Оголошено тендер

935 425.00 UAH
Номер: 0ada9f4709f84959a9f69bdfb09b237f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-014409-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Заклад дошкільної освіти ( ясла-садок ) комбінованого типу № 56 "ПАРОСТОК НАДІЇ" Чернівецької міської ради
Замовник: Заклад дошкільної освіти ( ясла-садок ) комбінованого типу № 56 "ПАРОСТОК НАДІЇ" Чернівецької міської ради
Очікувана вартість: 935 425.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Навіс тіньовий з підлогою та лавками з урахуванням витрат на доставку та встановлення
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 01.09.2026 18:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧорнівка
Сума935 425.00 UAH