-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ, код 09120000-6 «Газове паливо»
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011444-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 08:00)
187 578.60
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
12
год
10
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
895255b89064423aaa041707b5b1abd2
Внутрішній номер закупівлі:
30258249
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011444-a
Замовник:
ЗОРЯНСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
46205401
-
Адреса:
35314, Україна, Рівненська область, Рівненська обл., Рівненський р-н, село Зоря, вул. Єдності, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Мейта +380677358821 s.academic.zorya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
187 578.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 18:54 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 18:54 - 17.09.2026 08:00
Період оскарження:
01.09.2026 18:54 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 15:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴187 578.60 Природний газ, код 09120000-6 «Газове паливо»