-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ, код 09120000-6 «Газове паливо»
Оголошено тендер
225 094.32
UAH
Номер:
9e50d85939bb40488cdc3e3f1dd1cdde
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-014323-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЗОРЯНСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
46205401
-
Адреса:
35314, Україна, Рівненська область, Рівненська обл., Рівненський р-н, село Зоря, вул. Єдності, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЗОРЯНСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
46205401
-
Адреса:
35314, Україна, Рівненська область, Рівненська обл., Рівненський р-н, село Зоря, вул. Єдності, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
225 094.32 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ, код 09120000-6 «Газове паливо»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
01.09.2026 18:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗоря
Сума225 094.32 UAH