-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мінітрактор – косарка (снігоочищувач з відвалювачем )
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011431-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 20:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 20:00)
235 833.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
00
год
09
хв
43
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8fe73efab7b24086baafb19314fd4836
Внутрішній номер закупівлі:
30258236
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011431-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДРАБІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357056
-
Адреса:
19801, Україна, Черкаська область, смт Драбів, Центральна, будинок 99, Золотоніський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лісовий Іван Володимирович 380473830713 vugkgdr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
16310000-1 КосаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
235 833.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 18:52 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 18:52 - 17.09.2026 20:00
Період оскарження:
01.09.2026 18:52 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 11:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴235 833.33 Мінітрактор – косарка (снігоочищувач з відвалювачем )