-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мінітрактор – косарка (снігоочищувач з відвалювачем )
Оголошено тендер
283 000.00
UAH
Номер:
3d68f8b71e3b48ea9fc689eff7f042cb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-000232-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДРАБІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357056
-
Адреса:
19801, Україна, Черкаська область, смт Драбів, Центральна, будинок 99, Золотоніський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДРАБІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357056
-
Адреса:
19801, Україна, Черкаська область, смт Драбів, Центральна, будинок 99, Золотоніський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
283 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мінітрактор – косарка (снігоочищувач з відвалювачем )
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
16310000-1 Косарки
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
01.09.2026 08:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Мінітрактор – косарка (снігоочищувач з відвалювачем)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7670 - Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання
Адміністративно-територіальна класифікаціяДрабівська
Сума283 000.00 UAH