-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Сідельні тягачі з можливістю працювати з напівпричепами різних видів
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011403-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
210 939 304.92
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
13
год
09
хв
45
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
15406e6be66f43baa021a4c994ef523a
Внутрішній номер закупівлі:
30258207
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011403-a
Замовник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Герман Полішко +380969389161 german.polishko@ukr.net https://uz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
210 939 304.92 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 18:43 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 18:43 - 17.09.2026 09:00
Період оскарження:
01.09.2026 18:43 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 11:21
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴83 265 515.10 Сідельні тягачі з можливістю працювати з напівпричепами різних видів
- Лот №2 ₴83 265 515.10 Сідельні тягачі з можливістю працювати з напівпричепами різних видів
- Лот №3 ₴44 408 274.72 Сідельні тягачі з можливістю працювати з напівпричепами різних видів