-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сідельні тягачі з можливістю працювати з напівпричепами різних видів
Оголошено тендер
253 127 165.90
UAH
Номер:
0a8e25e0d6fb4ac397eb01a94c3f69f4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-014351-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
253 127 165.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Сідельні тягачі з можливістю працювати з напівпричепами різних видів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
01.09.2026 18:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Сідельні тягачі з можливістю працювати з напівпричепами різних видів
×
-
УКТ ЗЕД:
8701211000 --- нові
Кількість
38 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума253 127 165.90 UAH