-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з забезпечення гарячого харчування (постачання готових страв)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011339-a
Договір укладено із фізичною особою-підприємцем, відповідно інформація про кінцевих бенефіціарних власників відсутня у ЄДР/не передбачена законом
Завершена
671 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
7381f96829b146b1b37c6e6baa2c0da0
Внутрішній номер закупівлі:
30258143
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011339-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Центр підтримки дітей та сімей Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506626
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Бетонна, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Денис Лісовий +380969548036 klgyurist23@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
22.08.2026 було відмінено відкриті торги (ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-007450-a), через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах, у замовника наявні підстави для закупівлі послуг шляхом публікації звіту про договір про закупівлю, укладеного без використання електронної системи закупівель відповідно до п.п. 6 п. 13 Постанови КМУ 1178. Договір укладено 31.08.2026
Очікувана вартість:
671 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
До 1 року (вікова категорія)
Кількість
244 комплект
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Від 1 року до 4 років (вікова категорія)
Кількість
1220 комплект
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Від 4 років до 6(7) років (вікова категорія)
Кількість
244 комплект
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЛУР'Є АЛЛА ЮРІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
1892705245
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вул.Троїцька будинок 37В квартира 33
Ціна пропозиції
671 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 18:30
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9c07ff1e3dbe4b45b7b414aee1d8f2fb
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-011339-a-a1
Постачальник:
ЛУР'Є АЛЛА ЮРІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
1892705245
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вул.Троїцька будинок 37В квартира 33
Номер договору:
109-КТ
Сума договору:
671 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 18:21
Статус:
Підписаний