-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з забезпечення гарячого харчування (постачання готових страв)
Оголошено тендер
671 000.00
UAH
Номер:
b2bf60973f26444793a6562209dd870b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-014217-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Центр підтримки дітей та сімей Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506626
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Бетонна, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Центр підтримки дітей та сімей Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506626
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Бетонна, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
671 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з забезпечення гарячого харчування (постачання готових страв)
Примітки:
22.08.2026 було відмінено відкриті торги (ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-14-007450-a), через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах, у замовника наявні підстави для закупівлі послуг шляхом публікації звіту про договір про закупівлю, укладеного без використання електронної системи закупівель відповідно до п.п. 6 п. 13 Постанови КМУ 1178. Договір укладено 31.08.2026.
Закупівля під час та в умовах воєнного стану
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
01.09.2026 18:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2050 - Медико-соціальний захист дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування
Адміністративно-територіальна класифікаціяКременчук
Сума671 000.00 UAH