-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт зони благоустрою з адаптацією до потреб маломобільних груп населення зі сторони центрального входу головного корпусу КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» по вул. Хмельницьке шосе, 96 в м. Вінниці» (коригування) (код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011159-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
1 272 784.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
06
хв
13
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8b93566a969d4ced8f50529c4c991457
Внутрішній номер закупівлі:
30257963
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011159-a
Замовник:
Комунальне некомерційне товариство "Перше Вінницьке територіальне медичне об’єднання"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39183149
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 98-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Миколюк +380973993469 legal.zakupivli@ukr.net http://vcc.vmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 272 784.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 17:56 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 17:56 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 17:56 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 272 784.00 Капітальний ремонт зони благоустрою з адаптацією до потреб маломобільних груп населення зі сторони центрального входу головного корпусу КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» по вул. Хмельницьке шосе, 96 в м. Вінниці» (коригування) (код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)