-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт зони благоустрою з адаптацією до потреб маломобільних груп населення зі сторони центрального входу головного корпусу КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» по вул. Хмельницьке шосе, 96 в м. Вінниці» (коригування) (код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
Оголошено тендер
1 527 340.80
UAH
Номер:
2ca4f792d459480687e30d83155815bd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-014124-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне товариство "Перше Вінницьке територіальне медичне об’єднання"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39183149
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 98-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне товариство "Перше Вінницьке територіальне медичне об’єднання"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39183149
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 98-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 527 340.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт зони благоустрою з адаптацією до потреб маломобільних груп населення зі сторони центрального входу головного корпусу КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» по вул. Хмельницьке шосе, 96 в м. Вінниці» (коригування) (код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
01.09.2026 17:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума1 527 340.80 UAH