-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011124-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
290 716.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
14
год
09
хв
48
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
11d33dc1ccd84f69b4d83be7b8e410ad
Внутрішній номер закупівлі:
30257929
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-011124-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130820
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Валентина Проскуріна +380569550028 tec.vtdr2023@gmail.com http://dtec.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
290 716.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 17:51 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 17:51 - 17.09.2026 10:00
Період оскарження:
01.09.2026 17:51 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 15:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴290 716.00 Компенсатор сальниковий односторонній