-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Оголошено тендер
348 859.20
UAH
Номер:
440a3a8331154dbfb2716e098e355557
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-014016-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130820
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Заводська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130820
-
Адреса:
51925, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Заводська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
348 859.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування:
01.09.2026 17:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума348 859.20 UAH