• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Збiрно-розбiрна комплексна споруда спеціального призначення, за ДК 021:2015-44210000-5 Конструкції та їх частини

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)

17 995 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
41
хв
55
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 5dcb83ac37c74c11a5e644b28610099b
Внутрішній номер закупівлі: 30257892
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-011087-a   
Замовник: Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
Контактна особа: Анастасія Польова +380931479466 anastasiia0106@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 17 995 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 17:45 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 17:45 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження: 01.09.2026 17:45 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 14:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴17 995 000.00 Збiрно-розбiрна комплексна споруда спеціального призначення