-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Збiрно-розбiрна комплексна споруда спеціального призначення, за ДК 021:2015-44210000-5 Конструкції та їх частини
Оголошено тендер
21 594 000.00
UAH
Номер:
39f4671e3536464589a2a9275fc3057c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-014058-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
21 594 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Збiрно-розбiрна комплексна споруда спеціального призначення, за ДК 021:2015-44210000-5 Конструкції та їх частини
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
01.09.2026 17:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума21 594 000.00 UAH