-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-011057-a
Усі документи тендерної пропозиції, які готуються безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ або інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою мовою, ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. У разі, якщо використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (в тому числі адреси мережі «інтернет», адреси електронної пошти, торговельні марки, моделі, загальноприйняті міжнародні терміни) можуть бути викладені іншою мовою. Якщо учасник торгів є нерезидентом України, він може подавати свою тендерну пропозицію іншою мовою з обов’язковим перекладом українською мовою
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
Розрахунок оплати за участь
-
Код ЄДРПОУ:
03500016
-
Адреса:
40604, Україна, Сумська область, місто Суми, пр.Шевченка Тараса, будинок 18/1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴416 000.00 Марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)