• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)

Оголошено тендер

499 200.00 UAH
Номер: 93e65494e9db477fae84cf7016eaece2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-013762-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 499 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)
Примітки: Потреба 2026 (довідка про зміни до кошторису від 03.08.2026 № 116). Місцезнаходження замовника: м. Суми, пр. Шевченка Тараса, 18/1, м. Суми; категорія замовника: орган державної влади. Вид закупівлі - відкриті торги
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 22410000-7 Марки
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 01.09.2026 17:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0501020 - Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя
Сума499 200.00 UAH