-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт зони благоустрою з адаптацією до потреб маломобільних груп населення вздовж головного корпусу КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» по вул. Хмельницьке шосе, 96 в м. Вінниці (коригування) (код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010903-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 17.09.26 00:00)
2 642 221.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
14
год
03
хв
27
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
521848520f604429af529c72ef7eecae
Внутрішній номер закупівлі:
30257713
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010903-a
Замовник:
Комунальне некомерційне товариство "Перше Вінницьке територіальне медичне об’єднання"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39183149
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 98-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Миколюк +380973993469 legal.zakupivli@ukr.net http://vcc.vmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 642 221.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 17:22 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 17:22 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 17:22 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 14:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 642 221.00 Капітальний ремонт зони благоустрою з адаптацією до потреб маломобільних груп населення вздовж головного корпусу КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» по вул. Хмельницьке шосе, 96 в м. Вінниці (коригування)