-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт зони благоустрою з адаптацією до потреб маломобільних груп населення вздовж головного корпусу КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» по вул. Хмельницьке шосе, 96 в м. Вінниці (коригування) (код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
Оголошено тендер
3 170 665.20
UAH
Номер:
f3e96c1acfc045cabee3c7bcbd127711
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-013750-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне товариство "Перше Вінницьке територіальне медичне об’єднання"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39183149
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 98-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне товариство "Перше Вінницьке територіальне медичне об’єднання"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39183149
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 98-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 170 665.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт зони благоустрою з адаптацією до потреб маломобільних груп населення вздовж головного корпусу КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» по вул. Хмельницьке шосе, 96 в м. Вінниці (коригування) (код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
01.09.2026 17:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума3 170 665.20 UAH