-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запірна арматура Ду 300
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010867-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
2 239 166.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
12
год
09
хв
20
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1182f35cc04a4893805d38045d9fa32d
Внутрішній номер закупівлі:
30257676
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010867-a
Замовник:
ЛМКП "Львівтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05506460
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Данила Апостола 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Михальський +380677158726 sergmihal36@gmail.com https://www.lte.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 239 166.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 17:18 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 17:18 - 17.09.2026 09:00
Період оскарження:
01.09.2026 17:18 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 14:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 239 166.00 Запірна арматура Ду 300