• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запірна арматура Ду 300

Оголошено тендер

2 687 000.00 UAH
Номер: e9a4ddd96146488992c57e365217bfd5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-013236-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЛМКП "Львівтеплоенерго"
Замовник: ЛМКП "Львівтеплоенерго"
Очікувана вартість: 2 687 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запірна арматура Ду 300
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Дата опублікування: 01.09.2026 16:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 687 000.00 UAH