-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тверде паливо
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010829-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
183 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
51
хв
41
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
828a4b5f7719479dbf599f4738a2192b
Внутрішній номер закупівлі:
30257648
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010829-a
Замовник:
Буджацька селищна рада Болградського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379203
-
Адреса:
68540, Україна, Одеська область, Болградський район, селище Буджак, вул. Миру, 132 селище Буджак Болградський район Одеська область Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дмитро Шаю +380962657004 site.borodino@gmail.com https://borodinska.od.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
183 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 17:14 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 17:14 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 17:14 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 15:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴183 333.33 Тверде паливо