-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо
Оголошено тендер
183 333.33
UAH
Номер:
024321bd80c54da685e5b3d1d4337b97
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-013698-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Буджацька селищна рада Болградського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379203
-
Адреса:
68540, Україна, Одеська область, Болградський район, селище Буджак, вул. Миру, 132 селище Буджак Болградський район Одеська область Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Буджацька селищна рада Болградського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379203
-
Адреса:
68540, Україна, Одеська область, Болградський район, селище Буджак, вул. Миру, 132 селище Буджак Болградський район Одеська область Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
183 333.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
01.09.2026 17:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяБуджак
Сума183 333.33 UAH