• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплект системи оповіщення

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)

96 250.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
09
год
14
хв
13
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 87317cb765d84988a01e6bd510f295af
Внутрішній номер закупівлі: 30257616
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-010799-a   
Замовник: військова частина А0135
Контактна особа: Бойко Олександр Сергійович +380637996967 alexsaha8040@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 96 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 17:12 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 17:12 - 17.09.2026 09:00
Період оскарження: 01.09.2026 17:12 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 14:13

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴96 250.00 Комплект системи оповіщення