-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект системи оповіщення
Оголошено тендер
115 500.00
UAH
Номер:
4bfee944b1e14930b94581084c44984c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-013599-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
військова частина А0135
×
-
Код ЄДРПОУ:
14302466
-
Адреса:
03168, Україна, м. Київ, Київ, Повітрофлотський проспект 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
військова частина А0135
×
-
Код ЄДРПОУ:
14302466
-
Адреса:
03168, Україна, м. Київ, Київ, Повітрофлотський проспект 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
115 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект системи оповіщення
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовці
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
01.09.2026 16:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплект системи оповіщення
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума115 500.00 UAH