-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги з пасажирського перевезення команд ФК «Чайка» м.Вишгород)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010770-a
Завершена
544 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
59353fa5aa4b4446ae485ec64af394c0
Внутрішній номер закупівлі:
30257576
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010770-a
Замовник:
КП «Управління з розвитку фізичної культури та спорту Вишгородської міської ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35784087
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, місто Вишгород, вулиця Шолуденка, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чуглазова Наталія Михайлівна +380504713222 dastogd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
544 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги з пасажирського перевезення команд ФК «Чайка» м.Вишгород)
Кількість
8000 кілометр
Період постачання
01.09.2026 - 30.11.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП КОЗЛІВСЬКИЙ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2810709752
-
Контактна особа:
КОЗЛІВСЬКИЙ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ 0977866962
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, місто Біла Церква, ВУЛИЦЯ ВЕРНАДСЬКОГО, будинок 2, квартира 296
Ціна пропозиції
544 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 17:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7d0ac5a49db244a3958bf3384109c522
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-010770-a-a1
Постачальник:
ФОП КОЗЛІВСЬКИЙ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2810709752
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, місто Біла Церква, ВУЛИЦЯ ВЕРНАДСЬКОГО, будинок 2, квартира 296
Номер договору:
40
Сума договору:
544 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги з пасажирського перевезення команд ФК «Чайка» м.Вишгород): 68.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний