-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги з пасажирського перевезення команд ФК «Чайка» м.Вишгород)
Оголошено тендер
544 000.00
UAH
Номер:
b4ef241ad92b43a6baaecfd90ebe4456
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-013365-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КП «Управління з розвитку фізичної культури та спорту Вишгородської міської ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35784087
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, місто Вишгород, вулиця Шолуденка, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП «Управління з розвитку фізичної культури та спорту Вишгородської міської ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35784087
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, місто Вишгород, вулиця Шолуденка, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
544 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги з пасажирського перевезення команд ФК «Чайка» м.Вишгород)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178, у редакції, чинній станом на 31.08.2026, у зв’язку з відміною відкритих торгів з особливостями UA-2026-08-12-012060-a через неподання жодної тендерної пропозиції.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
01.09.2026 16:50
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги з пасажирського перевезення команд ФК «Чайка» м.Вишгород)
Кількість
8000 кілометр
Період постачання
до 30.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:5062 - Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні
Адміністративно-територіальна класифікаціяВишгород
Сума544 000.00 UAH