-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45300000-0 Будівельно-монтажні роботи (Створення бездротової мережі передавання даних у будівлях та на території головного офісу УДЦР)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010526-a
45300000-0 Будівельно-монтажні роботи - 1 робота. Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 09:00)
9 459 166.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
15
год
12
хв
14
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
80f304a55be2428fa20819a04d93b7ee
Внутрішній номер закупівлі:
30257340
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010526-a
Замовник:
Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01181765
-
Адреса:
03179, Україна, Київська область, Київ, пр. Берестейський, 151
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юрій Іванович Стрижак +380444228078 stryzhak@ucrf.gov.ua http://www.ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45300000-0 Будівельно-монтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
9 459 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 16:52 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 16:52 - 18.09.2026 09:00
Період оскарження:
01.09.2026 16:52 - 15.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 459 166.67 45300000-0 Будівельно-монтажні роботи (Створення бездротової мережі передавання даних у будівлях та на території головного офісу УДЦР)