-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Створення бездротової мережі передавання даних у будівлях та на території головного офісу УДЦР
Оголошено тендер
11 351 000.00
UAH
Номер:
ffc4e4cc94e54ea397ec72045b9901d4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-23-014888-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01181765
-
Адреса:
03179, Україна, Київська область, Київ, пр. Берестейський, 151
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01181765
-
Адреса:
03179, Україна, Київська область, Київ, пр. Берестейський, 151
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
11 351 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Створення бездротової мережі передавання даних у будівлях та на території головного офісу УДЦР
Примітки:
Категорія Замовника: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45300000-0 Будівельно-монтажні роботи
Дата опублікування:
23.10.2025 15:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума11 351 000.00 UAH